Ota kaikki pois
Näytä näkymä:
Suodata lista kriteeriesi mukaan
Lajittele:
Säästät  
QSFP-40G-AOC-5M-C Alcadon QSFP+ 40G Active Optical cable  5,0m (AOC) Cisco
Tuotenro:  QSFP-40G-AOC-5M-C
Cisco
QSFP-40G-DAC Alcadon QSFP+ 40G Copper Twinax cable (DAC)
Tuotenro: QSFP-40G-DAC
Määrä varastossa:
QSFP-40G-SR4 Alcadon QSFP+ 40GBASE-SR4 4 x11.1Gbps 150m 850nm 2dB MM
Tuotenro: QSFP-40G-SR4
Määrä varastossa:
QSFP-4SFP-DAC Alcadon QSFP+ to 4 SFP+ 40G Twinax cable (DAC)
Tuotenro: QSFP-4SFP-DAC
Määrä varastossa:
QSFP-40G-LR4 Alcadon QSFP+, 40GBASE-LR4, 4 x 11.1 Gbps, 10km
Tuotenro: QSFP-40G-LR4
Määrä varastossa:
 
Tuote on varastossa.
Tuote on tilattu toimittajalta ja toimitusaika on vahvistettu.
Vahvistamaton - Ota yhteyttä asiakaspalveluun asiakaspalvelu@alcadon.fi toimituspäivämäärän saamiseksi.
Tuote pitää tilata tavarantoimittajalta.
Tuotetta on sivuvarastossa
Tuote on tilattu toimittajalta, mutta toimitusaika ei ole vahvistettu.
Tuotteet tilataan tavarantoimittajamme varastosta.
Vahvistamaton - Ota yhteyttä asiakaspalveluun asiakaspalvelu@alcadon.fi tarkemman tiedon saamiseksi.