Ota kaikki pois
Näytä näkymä:
Suodata lista kriteeriesi mukaan
Lajittele:
1 2 3 > >>
Säästät  
MGB-TLX Planet Planet SFP 1000B LX SM  -40 - 75 C
Tuotenro:  MGB-TLX
MGB-TSX Planet Planet SFP 1000B SX MM -40 - 75 C
Tuotenro:  MGB-TSX
MGB-SX2 Planet Planet SFP 1000B/Sx MM 850nm 0-2km Planet
Tuotenro:  MGB-SX2
QSFP-40G-AOC-5M-C Alcadon QSFP+ 40G Active Optical cable  5,0m (AOC) Cisco
Tuotenro:  QSFP-40G-AOC-5M-C
Cisco
QSFP-40G-DAC Alcadon QSFP+ 40G Copper Twinax cable (DAC)
Tuotenro: QSFP-40G-DAC
Määrä varastossa:
QSFP-40G-SR4 Alcadon QSFP+ 40GBASE-SR4 4 x11.1Gbps 150m 850nm 2dB MM
Tuotenro: QSFP-40G-SR4
Määrä varastossa:
QSFP-4SFP-DAC Alcadon QSFP+ to 4 SFP+ 40G Twinax cable (DAC)
Tuotenro: QSFP-4SFP-DAC
Määrä varastossa:
QSFP-40G-LR4 Alcadon QSFP+, 40GBASE-LR4, 4 x 11.1 Gbps, 10km
Tuotenro: QSFP-40G-LR4
Määrä varastossa:
SFP-1000Base-L20D Alcadon SFP 1,25Gbps GigE, DDM, DDM, 15dB 20km
Tuotenro: SFP-1000Base-L20D
Määrä varastossa:
SFP-GD-LX MRV SFP 1000B/LX SM 1310nm 0-10km DD ADVA
Tuotenro:  SFP-GD-LX
SFP-10GE-BX10D-32  SFP BiDi 10GE DDM SM 9dB 10km TX/RX=1330/1270nm, LC
Tuotenro: SFP-10GE-BX10D-32
Määrä varastossa:
SFP-1000B-BX10D-34  SFP BiDi, 1.25 Gbps GigE, DDM, SM, 10km
Tuotenro: SFP-1000B-BX10D-34
Määrä varastossa:
SFP-1000B-BX10D-43 Alcadon SFP BiDi, 1.25 Gbps GigE, DDM, SM, 10km
Tuotenro: SFP-1000B-BX10D-43
Määrä varastossa:
SFP-1000B-BX10D-53 Alcadon SFP BiDi, 1.25 Gbps GigE, DDM, SM, 10km
Tuotenro: SFP-1000B-BX10D-53
Määrä varastossa:
SFP-1000B-BX10D-35  SFP BiDi, 1.25 Gbps GigE, DDM, SM, 10km
Tuotenro: SFP-1000B-BX10D-35
Määrä varastossa:
SFP-1000B-BX40D-34  SFP BiDi, 1.25 Gbps GigE, DDM, SM, 40km
Tuotenro: SFP-1000B-BX40D-34
Määrä varastossa:
SFP-1000B-BX40D-43  SFP BiDi, 1.25 Gbps GigE, DDM, SM, 40km
Tuotenro: SFP-1000B-BX40D-43
Määrä varastossa:
SFP-1000B-BX40D-35  SFP BiDi, 1.25 Gbps GigE, DDM, SM, 40km
Tuotenro: SFP-1000B-BX40D-35
Määrä varastossa:
SFP-1000B-BX40D-53  SFP BiDi, 1.25 Gbps GigE, DDM, SM, 40km
Tuotenro: SFP-1000B-BX40D-53
Määrä varastossa:
SFP-DR-BX20D-34-CA  SFP BiDi, 100 / 1000 Mbps, DDM, SM, 20km TX/RX=1310/1490nm, 15dB, LC, Cisco ASR
Tuotenro:  SFP-DR-BX20D-34-CA
SFP-DR-BX20D-35-U  SFP BiDi, 100 / 1000 Mbps, DDM, SM, 20km TX/RX=1310/1550nm, 15dB, LC
Tuotenro:  SFP-DR-BX20D-35-U
SFP-DR-BX20D-43-CA  SFP BiDi, 100 / 1000 Mbps, DDM, SM, 20km TX/RX=1490/1310nm, 15dB, LC, Cisco ASR
Tuotenro:  SFP-DR-BX20D-43-CA
SFP-DR-BX20D-35-H  SFP BiDi, 100/1000 Mbps, DDM, SM, 20km TX/RX=1310/1550nm, 15dB, LC
Tuotenro:  SFP-DR-BX20D-35-H
SFP-FDSGMII-LR MRV SFP Fast Ethernet + SGMII SM 1310nm 10km ADVA
Tuotenro:  SFP-FDSGMII-LR
SFP-O3D-IR1 MRV SFP Fast Ethernet and OC-3 MRV: Plug-Ins (SM, 1310nm, 0-30km)
Tuotenro:  SFP-O3D-IR1
 
1 2 3 > >>
Tuote on varastossa.
Tuote on tilattu toimittajalta ja toimitusaika on vahvistettu.
Vahvistamaton - Ota yhteyttä asiakaspalveluun asiakaspalvelu@alcadon.fi toimituspäivämäärän saamiseksi.
Tuote pitää tilata tavarantoimittajalta.
Tuotetta on sivuvarastossa
Tuote on tilattu toimittajalta, mutta toimitusaika ei ole vahvistettu.
Tuotteet tilataan tavarantoimittajamme varastosta.
Vahvistamaton - Ota yhteyttä asiakaspalveluun asiakaspalvelu@alcadon.fi tarkemman tiedon saamiseksi.