212961

ECS MPO Trunk 12x10/125 OS2 12,0m

MPO Elite hona-hona rak Pol A

Tuotenro: MPOT-12OS2-012/FR
KuvausTekniset tiedotTuki
Kuvaus
Features
OS2 Fiber Grade
12 Core Microcable Trunk
LSZH Optical Fiber Cable Jacket
Female MPO Elite connectors
IL Average 0.10dB
IL Max 0.35dB
Polarity A
Factory Terminated and Tested
 
Applications
Data Centre Infrastructure
Storage Area Network- Fiber Channel
Parallel Optics
Infiniband
Emerging 40 and 100Gbps Protocols
 
Standards Compliance
TIA/EIA-568-C.3 and ISO/IEC 11801
IEC-61754-7 & EIA/TIA-604-5
NFPA 262 (OFNP) or IEC 60332 (LSZH)
TIA/EIA 568-B.1-7
Compliant to Directive 2002/95/
EC (RoHS) and REACH SvHC
Tekniset tiedot

Tuoteinfo

Valmistaja ECS


Tuki
Tuote on varastossa.
Tuote on tilattu toimittajalta ja toimitusaika on vahvistettu.
Vahvistamaton - Ota yhteyttä asiakaspalveluun asiakaspalvelu@alcadon.fi toimituspäivämäärän saamiseksi.
Tuote pitää tilata tavarantoimittajalta.
Tuotetta on sivuvarastossa
Tuote on tilattu toimittajalta, mutta toimitusaika ei ole vahvistettu.
Tuotteet tilataan tavarantoimittajamme varastosta.
Vahvistamaton - Ota yhteyttä asiakaspalveluun asiakaspalvelu@alcadon.fi tarkemman tiedon saamiseksi.