21570 21570

AMP patch LC-SC 10/125 LSZH 5,0m

Tuotenro: 6536508-5
KuvausTekniset tiedotTuki
Kuvaus

AMP Netconnect singelmodekablage OS2 LC-SC duplex 9/125 1m. Fibertyp G652D med gul mantel

Alla kablage är maskinpolerade för att erbjuda högsta kvalitet.
Singlemode OS pigtails har en säkerställd prestanda genom att Optimerad-Fysisk-kontakt (OPC).
Alla kablage är fabrikstestade och levereras med ett testprotokoll.

Tekniset tiedot

Tuoteinfo

* 5070243
Valmistaja CommScope


Tuki
Tuote on varastossa.
Tuote on tilattu toimittajalta ja toimitusaika on vahvistettu.
Vahvistamaton - Ota yhteyttä asiakaspalveluun asiakaspalvelu@alcadon.fi toimituspäivämäärän saamiseksi.
Tuote pitää tilata tavarantoimittajalta.
Tuotetta on sivuvarastossa
Tuote on tilattu toimittajalta, mutta toimitusaika ei ole vahvistettu.
Tuotteet tilataan tavarantoimittajamme varastosta.
Vahvistamaton - Ota yhteyttä asiakaspalveluun asiakaspalvelu@alcadon.fi tarkemman tiedon saamiseksi.