21565 21565

AMP patch LC-LC 10/125 LSZH 2,0m

Tuotenro: 6536501-2
KuvausTekniset tiedotTuki
Kuvaus

Singelmodekablage OS2 LC-LC duplex 9/125 2m. Fibertyp G652D med gul mantel

Patch Cord duplex
Return Loss, minimum   45 dB
Connector Type (End A)    LC UPC
Connector Type (End B)    LC UPC
Fiber Type      OS2
Connector Style (End A)    Duplex
Connector Style (End B)    Duplex
Ferrule Material     Ceramic
Fiber Cable Buffering    Tight buffer
Fiber Cable Type     Duplex, dualzip
Fiber Diameter     9/125 µm
Optical Mode      Singlemode
Polarity      Pair Flipped

Tekniset tiedot

Tuoteinfo

Valmistaja CommScope


Tuki
Tuote on varastossa.
Tuote on tilattu toimittajalta ja toimitusaika on vahvistettu.
Vahvistamaton - Ota yhteyttä asiakaspalveluun asiakaspalvelu@alcadon.fi toimituspäivämäärän saamiseksi.
Tuote pitää tilata tavarantoimittajalta.
Tuotetta on sivuvarastossa
Tuote on tilattu toimittajalta, mutta toimitusaika ei ole vahvistettu.
Tuotteet tilataan tavarantoimittajamme varastosta.
Vahvistamaton - Ota yhteyttä asiakaspalveluun asiakaspalvelu@alcadon.fi tarkemman tiedon saamiseksi.