219598

SFP+, 10G Ethernet, DDM, 300m

850nm, 4dB, MM

Tuotenro: SFP-10GE-SR-CA
Kod
Okodad
Okodad
Cisco
Cisco
Cisco ASR
Cisco ASR
Alcatel
Alcatel
Avaya
Avaya
Brocade
Brocade
Dell
Dell
Extreme
Extreme
H3C
H3C
HP
HP
HP B-serie
HP B-serie
HP Virtual Connect
HP Virtual Connect
Huawei
Huawei
Juniper
Juniper
Juniper EX
Juniper EX
Transmode
Transmode
Intel
Intel
KuvausTekniset tiedotTuki
Kuvaus
Tekniset tiedot

Tuoteinfo

DDM Ja
Formfaktor SFP+
Kontakt LC Duplex
Mediatyp Multimod
Protokoll / bitrate
  • 10 Gigabit Ethernet
  • 10G Fibre Channel
  • SDH STM-64
  • OTN/G.709 OTU-2
  • CPRI/OBSAI 4.915 - 9.830 Gbps
  • CPRI/OBSAI 1.228 - 3.072 Gbps
Räckvidd (dB) 4
Räckvidd (km) 0,300
Valmistaja Alcadon
Våglängd (nm) 850


Tuki
Tuote on varastossa.
Tuote on tilattu toimittajalta ja toimitusaika on vahvistettu.
Vahvistamaton - Ota yhteyttä asiakaspalveluun asiakaspalvelu@alcadon.fi toimituspäivämäärän saamiseksi.
Tuote pitää tilata tavarantoimittajalta.
Tuotetta on sivuvarastossa
Tuote on tilattu toimittajalta, mutta toimitusaika ei ole vahvistettu.
Tuotteet tilataan tavarantoimittajamme varastosta.
Vahvistamaton - Ota yhteyttä asiakaspalveluun asiakaspalvelu@alcadon.fi tarkemman tiedon saamiseksi.